Grawer

 

1. Na jakich przedmiotach można wykonać grawer?

Grawer wykonujemy na przedmiotach o płaskiej powierzchni, które mają zaznaczoną opcje grawerowania w polu informacji o produkcie. Do niektórych przedmiotów nieposiadających takiej powierzchni możliwe jest dopięcie blaszki (kółeczko lub serduszko), na której zostanie umieszczony grawer. Jest to opcja dodatkowo płatna. W celu uzyskania informacji odnośnie dostępności grawerowania, prosimy o kontakt mailowy grawer@beshine.pl 

2. Ile znaków mogę wygrawerować?

Przed ostatecznym podaniem treści graweru prosimy o dostosowanie liczby znaków do wielkości przedmiotu, tak by grawer był czytelny. Im więcej znaków tym mniejsza czcionka i mniejsza czytelność graweru.  

4. Jaką czcionkę wybrać na grawer?

Sprawdzonymi, czytelnymi i dobrze wyglądającymi czcionkami są Monotype Corsiva i Times New Roman. Polecamy także czcionkę Edwardian Script, niemniej należy pamiętać, że jest to czcionka ozdobna i dobrze prezentuje się przy inicjałach bądź grawerze pojedynczych liter, jest natomiast nieczytelna przy pełnych słowach czy datach. Podając treść graweru warto zwrócić uwagę czy nie zawiera ona błędu, czy litery drukowane są użyte celowo (litery drukowane zajmują więcej miejsca), oraz na której stronie przedmiotu ma być umieszczony grawer.

5. Czy mogę wygrawerować znak specjalny lub grafikę?

Grawer liter i cyfr wykonujemy dla naszych klientów bez pobierania dodatkowych opłat. Odpłatny jest natomiast grawer znaków specjalnych (serduszka, nieskończoności, itp.), jak i grawery grafik, zarysów zdjęć. Pytania dotyczące graweru prosimy kierować na adres grawer@beshine.pl

Każda usługa grawerowania może opóźnić wysyłkę biżuterii.

 

UWAGA! Biżuteria na indywidualne zamówienie (np. zmiana długości biżuterii, zmiana kamienia, zamówienia z grawerem), nie podlegają zwrotowi, ani wymianie oraz nie będą wysyłane za pobraniem.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl